OPRAVA A ČIŠTĚNÍ FASÁDY VAŠEHO DOMU

Fasáda domu plní mnoho nejrůznějších funkcí od estetické a energetické až po nejrůznější druhy ochrany domu před povětrnostními vlivy a také chrání dům před případným mechanickým poškozením.

Jako vše, tak i fasáda má svou omezenou životnost, a tak vlivem jejího dlouholetého vystavení slunci, vodě, větru, mrazu a vlhkosti dochází k jejímu opotřebení a je nutné ji časem renovovat.

Doporučená doba přetření fasády domu je doporučována maximálně po 10 letech, poté dochází ke zkracování životnosti zateplovacího systému a vzniku dalších problémů s fasádou domu.

Untitled1Na starších fasádách, ale i novějších, avšak poškozených, se mohou navíc objevit plísně, řasy či mech. Nejenže takto poškozené fasády vypadají nevzhledně, ale také narušují zdivo a jejich spóry v ovzduší mohou způsobovat alergie a nemoci dýchacího ústrojí. Proto je třeba plísně z fasád zcela odstranit a preventivně zajistit, aby se toto napadení neopakovalo.

 

Stavební společnost HV System plus s.r.o. Vám, za dobu svého působení a zkušeností v oblasti rekonstrukcí a zateplování fasád rodinných a bytových domů, včetně výstavby nových rodinných domů, nabízí komplexní opravy Vašeho domu v nejvyšší kvalitě s maximálním servisem.

 

 

Postup sanace fasády domu:

 

1. očištění stávající fasády (mechanicky nebo tlakovou vodou WAP)

2. sanace kontaminovaného povrchu specializovaným roztokem – celoplošně

3. penetrace

4. nátěr silikonovu omítkou

 

2014 © HV System Plus s.r.o.