Posuvné dveře HST

Posuvné dveře s velkou prosklenou plochou dodávají domu i interiéru jedinečný vzhled a proniká do místností velké množství přirozeného denního světla. V nabídce Oknoplats HST nebo HST Premium je mnoho barevných variant pro estetické sladění s okny. Profil nejvyšší dostupné třídy A zaručuje dlouhodobou životnost a odolnost. Dveře můžete vybavit bezpečnostním kováním ve třídě RC2.

Posuvné dveře HST s velkorozměrovými křídly mají snadné ovládání, posunují se v samostatných vodících lištách a vyžadují jen nepatrnou sílu na otevírání a zavíraní, zasouvá se jedno křídlo za druhé, tím umožňují otevřít velký prostor a tím pohodlný přechod na terasu.

HST_a_scomparsa_FINAL

K otevírání dveří lze doobjednat motorový pohon dveří nebo hliníkové překrytí prahu pro snadný přechod pro starší nebo hůře mobilní osoby. Zdvižně-posuvné dveře HST je možné zasklít izolačním trojsklem nebo dvojsklem, s použítím tepelným distančním rámečkem, který minimalizuje rosení oken a zlepší tepelně izolační vlastnosti.

 

  • Zdvižně-posuvný mechanizmus umožnuje lehké a pohodlné ovládání
  • Šířka křídla až do 3 m s přechodem 2,9 m, celková plocha zasklení až do 13,8 m²
  • Široká nabídka barev umožňuje sladění s okny
  • Záruka 5 let na posuvné dveře

 

Posuvné dveře HTS Premium jsou navrženy s nejnovějšími trendy prostorového designu při zachování vynikajících termoizolačních vlastností. Tepelný práh Termostep 68mm nebo flatstep s tepelnou vložkou. Speciální kování zajišťuje pohyb křídel vůči sobě nebo pohyblivým částem konstrukce lehce bez sebemenšího odporu. Pro vysoký uživatelský komfort je možné dveře vybavit elektrickým pohonem.

HST_Premium_wn�trze_v2

 

2014 © HV System Plus s.r.o.